Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

2,5% медиків Харківської області з "першої хвилі" отримали вакцину

Фото: ХОГА
Щеплення почали робити в районах області.

У Харківській області прищепили від коронавірусу 390 медиків, це трохи більше ніж 2,5% від кількості тих, кого запланували вакцинувати в "першу хвилю".

5 березня в нашому регіоні зробили 90 щеплень від коронавірусу. Всього в Харківській області індійською вакциною Covishield вакцинували 390 медиків, всі вони почуваються добре. Про це повідомив заступник директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Геннадій Бондарчук.

"Працює п'ять мобільних бригад, Харків отримує 6500 доз вакцини, райони області в процесі отримання. З вівторка 9 березня ми починаємо більш активну вакцинацію на території Харківської області. У районах області вакцинація йде — з 4 березня в Балаклійському, Вовчанському і Первомайському. Вчора- сьогодні райони отримують вакцину і з вівторка починають активну вакцинацію", — розповів чиновник.

За словами Бондарчука, в Харківській області 44 127 медиків. В "першу хвилю" запланували вакцинувати 15 200 чоловік. Це лікарі та медсестри, які працюють в лікарнях, де лікують пацієнтів з коронавірусом, служба екстреної медичної допомоги та мобільні бригади, що роблять щеплення від COVID-19.

"Термін проведення "першої хвилі" не визначений. Чітких завдань, до якого числа провести вакцинацію, немає. Ми отримали 30 400 доз, яких вистачить на проведення вакцинації 15 200 чоловік", — пояснив заступник директора департаменту охорони здоров'я ХОДА.

Він уточнив, термін придатності вакцини, яка надійшла до Харківської області, — до середини літа 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр охорони здоров'я назвав, коли в Україні чекають повторення піку захворюваності COVID-19

Нагадаємо, 25 лютого в Харкові почалася вакцинація від коронавірусу. Першій щеплення зробили лікарці-інфекціоністу з Харківської обласної інфекційної лікарні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.