Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 абітурієнтів з Харківської області отримали максимум на ЗНО з чотирьох предметів

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Стали відомі результати тестування з чотирьох предметів.

У цьому році 200-бальних оцінок майже удвічі більше, ніж у 2020.

25 червня стали відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури, історії України та біології. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

"Є ще чотирнадцять 200-бальників у Харківській області! Всього їх вже 42. Вражаюча цифра, враховуючи, що у минулому році найвищий бал отримали 27 абітурієнтів", — написав чиновник у Facebook.

За словами Семенухи, один випускник минулих років отримав максимум з української мови та літератури, четверо абітурієнтів з Харкова здали на 200 балів ЗНО з української мови. Йдеться про випускників гімназії №116, гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова, фізико-математичного ліцею № 27, спеціалізованої школи I-III ступенів №80.

"Додам, що у минулому році у Харківській області не було жодного максимального балу з української мови та літератури", — пояснив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

Двоє абітурієнтів здали історію України на 200 балів, один з них — нинішній випускник Харківської ЗОШ № 128. Також сім максимальних оцінок випускники отримали з біології, наприклад, у минулому році таких було три.

"Особливо відзначилася Харківська гімназія №47, тут цілих чотири 200-бальників, по одній найвищій оцінці у Харківської гімназії №169, ЗОШ №62, ЗОШ №157", — додав Семенуха.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.