Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 вересня, 2020 - 16:58

Харків’яни під стінами ХОДА вимагали закриття заводу Коксохім

На мітинг прийшли понад двісті чоловік.

Життя та здоров’я людей, яких роками отруює Коксохім, оцінили штрафом у розмірі 272 гривні.

Сьогодні, 24 вересня, під стінами Харківської ОДА відбулась акція протесту проти небезпечної роботи харківського коксохімічного заводу "Новомет.

На мітинг зібралися понад двісті харків’ян для того, щоб привернути увагу громадськості на існуючу проблему. Чинній владі вже вкотре байдуже на те, що люди щодня потерпають від смороду та через шкідливі викиди хворіють на серцево-судинні та онкологічні хвороби.

"Через отруйне підприємство велика кількість мешканців Харкова стали інвалідами унаслідок бронхіальної астми. А серед дітей, які мешкають у цьому районі, у п’ять разів більше інвалідів, ніж у віддалених населених пунктах Харківщини", – зазначив кандидат на посаду міського голови Харкова від "Європейської Солідарності" Олег Абрамичев. 

"Я виїжджала на місце до Новобаварського району, спілкувалася з людьми, а саме – з активістами, які витрачають багато часу для того, щоб зрушити з місця проблему Коксохіму. На сьогодні вже 11 тисяч людей підписали петицію до Президента України. Від фракції "Європейська Солідарність" поступило чимало звернень до Міністерства екології, кабміну та Президента України", – прокоментувала ситуацію кандидат від "ЄС" Алла Ройтблат. 

Народний депутат партії "Європейська Солідарність" Ірина Фріз про ситуацію на підприємстві "Новомет": "Декілька днів тому Держекоінспекція провела перевірку харківського Коксохіму і призначила штраф 272 гривні! Це той штраф, яким було оцінено життя та здоров’я харків’ян, яких роками отруює цей завод. "Європейська Солідарність" не буде зупинятися! Ми вимагаємо зупинки цього підприємства, доки не буде в належний спосіб зроблено очисні споруди, а також допущено як громадянський контроль 24/7 представників екологічних громадських організацій для того, щоб моніторити ситуацію і дати можливість жителям Новобаварського району дихати вільно!"

"Європейська Солідарність" вважає, що такі проблеми повинна вирішувати вся громада. Адже тільки спільними силами ми зможемо зупинити техногенну катастрофу!

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.