Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 травня, 2020 - 13:16

Харківську лікарню № 13 закрили через велику кількість хворих

13 больница
За інформацією головного лікаря, остаточного рішення про закриття ще немає. Директор департаменту охорони здоров'я ХОДА каже, що лікарня не буде працювати добу.

За інформацією головного лікаря, остаточного рішення про закриття ще немає. Директор департаменту охорони здоров'я ХОДА каже, що лікарня не буде працювати добу.

Харківську міську клінічну лікарню №13 можуть тимчасово закрити через завантаженість пацієнтами. Однак поки рішення міськради про закриття немає, лікарня продовжує працювати. Про це сказала KHARKIV Today головний лікар Харківської міської клінічної лікарні №13 Алла Бобейко.

"Рішення міста про переведення хворих ще немає. Все згідно плану. 50% хворих направили до нас.  Все планово, все у відповідності з документами. Заповнена одна лікарня, вона виконала свою функцію — їй треба десять днів, щоб "помитися", перевірити пацієнтів. Це згідно протоколамів. Потім підключать іншу лікарню. 28-а відкривається, 17-а відкривається, але це я так, це ще не встановлено. Тобто ніякої надзвичайної ситуації абсолютно немає. Тому є лікарні першої черги, другої, третьої і далі",  — заявила Бобейко.

За словами головлікаря, сьогодні всі пацієнти залишаються в лікарні. При переведенні прийматимуть рішення по кожному пацієнту.

"Хтось залишиться в певному відділенні. Все буде залежати від конкретного пацієнта: когось переведемо, когось відправимо на амбулаторне лікування. По кожному пацієнту будемо індивідуально приймати рішення. Нікого не завантажать і нікого сьогодні вагоном не вивезуть", — пояснила Бобейко.

У той же час є пацієнт, якого сьогодні перевезли з реанімації лікарні № 13 до Обласної інфекційної лікарні. Цю історію KHARKIV Today опублікує трохи пізніше.

У той же час директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Вадим Іванніков говорить, що лікарня не буде працювати добу, а потім почне приймати пацієнтів.

"Тринадцята на добу закрита, буде приймати сімнадцята", — сказав Іванніков.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.