Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 вересня, 2020 - 17:13

Харківській області прогнозують знову "помаранчеву" зону

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Ймовірно регіон не віднесуть до "червоної" зони карантину.

За словами Олексія Кучера, коронавірусна ситуація в Харківській області розвивається негативно.

18 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ймовірно залишать Харківську область в "помаранчевій" зоні. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.

"Будуть визначати зонування по всій країні. Поки, за нашими підрахунками, попередніми, Харківська область залишається в "помаранчевій" зоні. Нам не можна допустити, щоб Харківська область перебувала в "червоній" зоні. Це економіка, соціальна напруженість", — сказав Кучер.

Він підкреслив, що найбільше хворих COVID-19 — в Харкові, ситуація з коронавірусом "динамічно розвивається і розвивається негативно". Голова Харківської ОДА попросив жителів області дотримуватися карантину.

"Я, користуючись нагодою, звертаюся до всіх — жителів, лікарів, правоохоронних органів, відповідальних за те, що відбувається в площині боротьби з ковідом. Я прошу всіх зараз ретельніше ставитися до своїх обов'язків. Все залежить від нас", — підсумував Кучер.

Як писав KHARKIV Today, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про зонування 10 вересня. У Харківській області в "червоній" зоні адаптивного карантину залишився Великобурлуцький район.

В "помаранчевій" зоні, як і раніше, Харків і Первомайський. До цієї зони віднесли Люботин і Харківський район.

У "жовтій" зоні залишилися міста Куп'янськ та Чугуїв, Балаклійський, Барвінківський, Богодухівський, Дергачівський, Зміївський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, і Шевченківський райони. З понеділка там будуть місто Лозова, Валківський, Ізюмський, Нововодолазький, Первомайський і Чугуївський райони.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.