Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 жовтня, 2020 - 14:03

Харківські центри надання адмінпослуг продовжили роботу для видачі паспортів

Графік роботи змінили через вибори, призначені на 25 жовтня.

Видаватимуть паспорти і у вихідні.

У зв'язку з проведенням місцевих виборів 25 жовтня до графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Харкова і його територіальних підрозділів внесли зміни. Про це повідомили в департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку.

Робочий день в п'ятницю, 23 жовтня, продовжений до 18:00 (з 16:45 до 18:00  видаватимуть паспорти). Видачу паспортів також проводитимуть з 08:00 до 18:00 в суботу, 24 жовтня, та з 09:00 до 18:00 в неділю, 25 жовтня.

Центральний Центр надання адміністративних послуг (Гімназійна набережна, 26) і Регіональний центр послуг (проспект Тракторобудівників, 144) будуть працювати в суботу, 24 жовтня, в звичному режимі з 8:00 до 15:45, а з 15:45 до 18:00 там будуть видавати паспорти.

Паспорти можна отримати без попереднього запису, після того, як прийде смс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паркан в Харкові "заговорив" з тими, хто не хоче йти на вибори

"Ці зміни в роботі центрів адмінпослуг зроблені для того, щоб виборці могли реалізувати своє право голосу на місцевих виборах. Забрати паспорт можна після отримання відповідного смс-повідомлення", — пояснили в департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку.

Нагадаємо, 25 жовтня видаватимуть вже готові паспорти і співробітники районних відділів і секторів ГУ Міграційної служби в Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, місцеві вибори в Україні призначені на неділю, 25 жовтня. Харків'яни будуть обирати міського голову, депутатів Харківської міськради, Харківської районної ради та Харківської облради. Зайняти крісло мера Харкова хочуть 14 кандидатів. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.