Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 лютого, 2020 - 13:47

Карантин у Первомайському продовжили — кількість хворих на грип зростає

Фото: likar.info
Учні шкіл в місті Первомайський Харківської області залишаться вдома ще на день, а дитсадки продовжують працювати.

Протягом дня 250 школярів у Первомайському звернулися в лікарню. Якщо ситуація не покращиться до понеділка, дітей можуть залишити вдома до наступної п'ятниці.

Учні шкіл у Первомайському (Харківська область) пішли на карантин до 9 лютого включно, проте в понеділок ще залишаться вдома. 10 лютого чиновники вирішать, чи відновлювати навчальний процес з вівторка, 11 лютого, чи продовжити карантин до п'ятниці, 14 лютого. Про це розповіла KHARKIV Today начальник Первомайського відділу освіти Аліна Садченко.

"З ранку спочатку була інформація про продовження карантину до п'ятниці. Але потім була нарада. І вирішили, що все-таки карантин продовжуємо до понеділка. У понеділок ще буде вивчатися ситуація з первинними зверненнями — чи то до п'ятниці буде тривати карантин, чи виходимо з вівторка. Але в понеділок вирішили ще залишати учнів вдома ", — сказала Садченко.

"Первинних звернень на сьогоднішній день дуже багато, чимало з ускладненнями і бронхітами. За вчорашній день тільки 250 дітей звернулися до медиків вперше", — пояснила KHARKIV Today  начальник Первомайського відділу освіти.

Садченко додала: в дитсадках Первомайського ситуація залишається стабільно нормальною, тому малюків на карантин не відправляли.

Нагадаємо, з 3 лютого ліцеї №3 і №5, а також Первомайську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 закрили на карантин. Учні інших шкіл пішли на вимушені канікули з 4 лютого. Загальний процент учнів, які захворіли на грип і ГРВІ, у всіх школах Первомайського склав 20,6%.

Всього на карантин пішли учні п'яти ліцеїв, двох шкіл та чотирьох установ позашкільної освіти.

Начальник Первомайського відділу освіти Аліна Садченко повідомляла KHARKIV Today, що навчальний процес має відновитися 10 лютого, якщо кількість хворих зменшиться.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.