Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 березня, 2020 - 14:25

Карантин у Харківській області: що зміниться для жителів передмістя із 18 березня

Кучер
Із середи в населених пунктах регіону перестане курсувати транспорт. Доставку продуктів пенсіонерам обіцяють організувати через "Укрпошту".

Із середи в Харківській області закривається вся сфера послуг, кафе і ресторани. Крім того, в населених пунктах регіону перестане курсувати транспорт. Доставку продуктів пенсіонерам обіцяють організувати через "Укрпошту".

18 березня транспортне сполучення в Харківській області призупиняється. За словами голови ХОДА Олексія Кучера, повідомлення вже направлено всім головам райдержадміністрацій. Ніякої альтернативи, окрім власного автотранспорту, для жителів немає.

"Приміські маршрутки ходити не будуть. Я хочу, щоб ми були максимально відвертими. Деякі дії можуть здаватися нелогічними, але у нас і ситуація нелогічна. Відповідальність на кожному громадянину, який відповідає за себе, за свою сім'ю. Перегляньте ситуацію. Ми максимально мобілізувалися, максимально мобілізували нашу медицину. Нам всім потрібно бути відповідальними", — сказав Кучер.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків на карантині. Суд в масці, черги онлайн і закриті ресторани

У Харкові наземний транспорт залишається єдино можливим. Із завтрашнього дня співробітники поліції повинні будуть контролювати трафік в автобусах, трамваях і тролейбусах. Яким чином це буде відбуватися, поки питання. Звичайно, поліцейські не будуть стояти на кожній зупинці, але контролювати процес обіцяють.

"Але ми будемо цим займатися, я вам обіцяю. Ми не допустимо, щоб маршрутки і трамваї були переповнені", — сказав голова ГУ Нацполіціі в Харківській області Валерій Сокуренко.

Всі заклади громадського харчування в області будуть закриті. Жителям маленьких сіл обіцяють організовувати доставку продуктів додому. Поки план дій не розроблений, але імовірно цим будуть займатися співробітники "Укрпошти".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.