Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 липня, 2020 - 11:26

"Гоптівку" дозволили переходити пішки

Фото: Госпогранслужба
До цього через карантин до Росії пускали тільки на автомобілях або автобусах.

Потрапити з України до Росії можна тільки в пункті пропуску "Гоптівка", тепер це можуть зробити і пішоходи.

З 00:00 7 липня на "Гоптівці" відкрили пішохідне сполучення. Про це KHARKIV Today повідомив старший офіцер сектору з питань взаємодії із засобами масової інформації Держприкордонслужби Юрій Трубачов.

За його словами, правила в'їзду і виїзду не змінилися.

"На виїзд громадяни України можуть перетинати кордон від нас безперешкодно. Всі люди, які направляються на в'їзд до України, повинні встановлювати додаток "Дій вдома" і потім проходити 14-денну самоізоляцію, іноземні громадяни в'їжджають за умови наявності у них страхового полісу, який покриває лікування або обсервацію на території України, якщо вони захворіють коронавірусом", — розповів Трубачов.

За добу через "Гоптівку" проходять до 1000 чоловік.

"Якщо на початку карантину, в березні, було до 500 осіб на добу, то поступово кількість збільшилася і зараз десь до 1000 зросла", — уточнив старший офіцер сектору з питань взаємодії із засобами масової інформації Держприкордонслужби.

Нагадаємо, раніше перетнути кордон України з Росією можна було на безкоштовному автобусі, який ходив рідко або особистому авто. Таксисти за 100 метрів їзди просили 500 гривень з людини.

Україна закрила всі кордони з 27 березня через загрозу поширення коронавірусу. З 7 квітня в Харківській області працює тільки один пункт пропуску — "Гоптівка". З 19 червня можна потрапити за кордон літаком з аеропорту "Харків".  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.