Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 липня, 2020 - 11:49

Фельдман поскаржився на погрози Зеленському

Нардеп пов'язує погрози з будівництвом нової дороги через ринок "Барабашово".

Народний депутат Олександр Фельдман заявив про погрози йому і сім'ї від невідомих.

Через це він направив відкритого листа президентові Володимиру Зеленському, генпрокурору Ірині Венедиктовій, міністру МВС Арсену Авакову і голові СБУ Івану Баканову, повідомив Олександр Фельдман на сторінці в Facebook.

"Загрози життю та здоров'ю — щодо мене особисто і членів моєї сім'ї — приходили з невідомих телефонних номерів і раніше, але стали систематичними саме в нинішньому році. Всі вони стосуються моєї позиції щодо захисту інтересів багатьох тисяч підприємців, які працюють на ТЦ "Барабашово", проти зазіхань на ринок з боку нинішнього керівництва Харківської міськради і особисто Кернеса, а також ініційованого ним незаконного будівництва дороги через "Барабашово". Неодноразові звернення з цього приводу до правоохоронних органів, на жаль, не дали ніяких результатів, виконавці і замовники не були знайдені і притягнуті до відповідальності", — написав нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фельдман подав до суду на Кернеса

За його словами, чергове sms-повідомлення з погрозами прийшло 29 липня. Фельдман пов'язує це з пікетами підприємців "Барабашово" через будівництво нової дороги.

"У ньому було сказано: "Якщо не припиниш збирати пікети і не залишиш ринок, замість яєць полетить щось серйозніше. Пам'ятай про сім'ю. Тобі є що втрачати". Подібні повідомлення прийшли також керівництву Концерну "АВЕК і Ко" і ТЦ "Барабашово". Я вважаю, що ці погрози можуть бути безпосередньо пов'язані з серією пікетів, які група підприємців "Барабашово" провела 28 липня біля органів державної влади України в Києві з вимогою зупинити незаконні дії Кернеса. На один з цих пікетів напали невідомі люди спортивної статури в масках. Раніше такі ж люди в масках здійснювали підпали і напади на території ТЦ "Барабашово". Також не виключаю, що посилення погроз може мати зв'язок з моїм рішенням балотуватися на пост харківського міського голови", — пояснив нардеп.

Фельдман підкреслив, його і підприємців "Барабашово" залякати не вдасться.

Документы: Facebook / Александр Фельдман
Документи: Facebook / Олександр Фельдман

Нагадаємо, на початку липня розпочались роботи в районі нової дороги, яка з'єднає Салтівку і центр міста. Без офіційного оголошення і попереджень — зі зворотної від ринку "Барабашово" сторони. 20 липня в Харкові мітингували проти будівництва дороги через "Барабашово".

Потім Кернес заявив, що 22 липня о 3:50 ранку невідомі кинули пляшки із запальною сумішшю на будівельний майданчик нової дороги в районі станції метро "Київська". В результаті загорілися три вантажівки.

Захисники ринку "Барабашово" повідомили, що не причетні до цього.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.