Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 жовтня, 2020 - 17:20

ДТП з затопленим автомобілем в Харкові: подробиці і реакція соцмереж

Знаменита автоледі, яка після ДТП сиділа на даху автомобіля, виявилася співробітницею Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Жінка пояснює свій "виліт" в річку тим, що побачила кішку на проїжджій частині.

Водієм автомобіля "KIA Sorento", який у вівторок, 20 жовтня, вилетів у річку Харків, виявилася Ганна Січкар — начальник юридичного сектора Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області. Таку інформацію поширили користувачі соцмереж. Також повідомлялося, що жінка отримала водійське посвідчення всього два місяці тому.

а

Помічник начальника регіонального ДУ ДСНС Ігор Лупандін підтвердив KHARKIV Today, що учасницею ДТП стала його колега, однак називати її ім'я та посаду відмовився.

Прес-секретар Управління патрульної поліції Дмитро Гайдук повідомив KHARKIV Today, що причиною аварії могла стати кішка.

"У пояснювальній записці жінка розповіла, що побачила на проїжджій частині кішку і, щоб уникнути зіткнення, різко повернула", — повідомили в поліції.

Користувачі соцмереж весело відреагували на інцидент. Він став приводом для жартів і "фотожаб".

а

Так, поруч з жінкою, що сидить на даху, підмалювали "упоротого лиса".

с

І сумного Кіану Рівза в його день народження. 

в

"Настрій осінь...".

с

Співробітницю ДСНС, яка сидить на даху автомобіля, порівняли навіть зі статуєю русалки.

в

Користувачі приводили аналогію з фільмом "Титанік".

а

А також з мамонтеням, який шукав маму.аНа момент написання цього матеріалу автомобіль за допомогою спеціальної техніки витягли з води і відвезли на евакуаторі.

в

За даними сайту AUTO.RIA, автомобіль жінки — 2010 року випуску. 18 жовтня минулого року його виставили на продаж за 10 700 доларів.

KHARKIV Today раніше писав про те, що в районі Горбатого моста на Харківській набережній автомобіль "KIA Sorento", яким керувала жінка, вилетів у річку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.