Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 липня, 2020 - 15:57

Через вандалів з вулиць Харкова можуть прибрати всі арт-піаніно

Якщо музичний інструмент на вулиці Сумській точно був пошкоджений вандалами, то клавіші піаніно в районі станції метро "23 Серпня" могли роздутися через дощ.

Розмальовані піаніно повинні простояти на вулицях Харкова до 1 вересня.

У середу, 15 липня, в соцмережах з'явилася інформація про пошкодження вже на другому прикрашеному піаніно, які встановили в Харкові в рамках проекту Art Piano. Йдеться про музичний інструмент, який стояв в районі станції метро "23 Серпня", — на ньому здулися клавіші.

Декількома днями раніше більш сильні пошкодження помітили на інструменті, який стоїть на вулиці Сумській, під "Градусником".

Як повідомила KHARKIV Today PR-директор Kharkiv Music Fest Ірина Пеліпко, перше піаніно, розташоване на вулиці Сумській під "Градусником", ще 11 липня було пошкоджено вандалами. Що стосується другого, то тут свою роль могли зіграти дощі.

"На 23 Серпня ще не виїжджав майстер. Повинен завтра бути на місці. Наскільки нам відомо, там серйозних пошкоджень немає. А під "Градусником" — так, це дійсно був акт вандалізму, там абсолютно не в робочому стані інструмент тепер, бо пошкодили не тільки зовнішні панелі, але і вирвали нутрощі. Ми зовні привели в порядок інструмент, а всередині це буде копітка робота", — зазначила Ірина.

пианино
Розмальоване піаніно під "Градусником", яке зламали вандали.

За її словами, поки що зіпсоване вандалами арт-піаніно буде виконувати декоративну функцію, а якщо відремонтувати його так і не вдасться, то інструмент приберуть.

"Але якщо ще раз повториться такий акт вандалізму, то ми ці інструменти будемо прибирати з вулиць. Якщо все в порядку, то вони простоять до 1 вересня", — розповіла PR-директор Kharkiv Music Fest.

KHARKIV Today писав про те, що  музичні інструменти, на яких може зіграти будь-який бажаючий, з'явилися в місті на початку липня.

Всього в місті з'явилося 30 таких арт-об'єктів. Інструменти встановили на площі Конституції поруч з Історичним музеєм і біля "Градусника", біля фонтану в Соборному сквері, на "Стрілці", на "Дзеркальному струмені", в саду Шевченка, на "Скляшці", поруч зі станціями метро "Пушкінська" і "23 Серпня", біля пам'ятника Закоханим, в Саржиному яру, біля Центрального Палацу одруження, в парку Горького, в аеропорту, в деяких кафе і ресторанах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.