Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Справжню державну зраду треба фіксувати і, головне, знищувати — БЛОГ

Мер міста, який заблокував видачу зброї теробороні та закликав не чинити опір окупантам, вчора вийшов на роботу.

Вчора у Харкові вибухнула справжня Державна Зрада. Я не зміг про неї написати — просто опустились руки. Але справжню державну зраду треба фіксувати і, головне, знищувати. Бо вона просто на наших очах знищує Україну.

Районний суд у Харкові виніс вирок державному зраднику — меру міста Південне на Харківщині. Але, несподівано, не за державну зраду. Чистісінька хронологія. Прочитайте її дуже уважно.

28 лютого керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомляє, що правоохоронці затримали мера Південного Олександра Брюханова, його заступника, керівника місцевого райвідділку поліції та дільничного інспектора за підозрою у держзраді.

4 березня Брюханову оголосили підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Що йому інкримінують? О, тут дуже цікаво.

Лежить собі в судовому реєстрі ухвала від 27 травня 2022 року, в якій все дуже добре написано:
"слідчий вказує, що Особа_1, будучи головою Південноміської територіальної громади Харківської області, після вторгнення збройних сил Російської федерації до державного кордону України, 27 лютого 2022 року у невстановлений слідством час, перебуваючи у місті Південне Харківської області, у особа_1 виник злочинний умисел, направлений на умисне вчинення дій на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України шляхом блокування видачі вогнепальної зброї представникам територіальної оборони в період збройного конфлікту. З цією метою Особа_1 звернувся до міської ради про не допущення озброєння військових формувань на території Південної міської територіальної громади задля захисту територіальної цілісності України".

Проста і очевидна державна зрада — мер міста у Харківській області звернувся до міської ради і ЗАБЛОКУВАВ видачу зброї ТРО. Також виступив перед місцевими мешканцями і закликав не чинити опір російським окупантам.

Чим це підтверджено? Та багато чим: "Слідчий вказує, що обґрунтованість предʼявленої Особа_1 підозри підтверджується зібраними вході проведення досудового розслідування доказами, а саме: повідомленням про виявлене кримінальне правопорушення від 28 лютого 2022 року, заявою Особа_2, Особа_3, Особа_4, Особа_5, Особа_6, Особа_7, Особа_8, Особа_9, допитами Особа_6, Особа_5, Особа_2".

Бачите, он купа свідків це підтверджує. А ще прокуратура хотіла для доведення вини Брюханова "провести допити свідків, отримати матеріали публічного виступу Особа_1, після чого провести експертизи відео-, звукозапису та портретної експертизи за такими матеріалами".

При чому довести вину прокуратура хотіла саме за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Від 12 до 15 років позбавлення волі.

Іще 27 травня горіла таким бажанням. І суд задовольнив клопотання прокуратури і продовжив строки до 28 серпня 2022 року.

Але тут і з’являється знамените Але.

Але це бажання раптово зникає. Жодні експертизи ніхто вже не проводить.

11 червня 2022 року прокурор відділу Харківської обласної прокуратури А.О. Бондаренко укладає з Брюхановим угоду про визнання винуватості, у якій вже немає жодної державної зради. Зникла. Його дії перекваліфіковано на ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) — від п’яти до десяти років.

І вже 20 червня 2022 року Київський районний суд Харкова виносить вирок, у якому затверджує цю угоду з прокуратурою.

П’ять років позбавлення волі, зі звільненням від покарання з іспитовим терміном у два роки.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою скасувати, та звільнити його з-під варти з зали суду.

Все. Вільний на всі чотири сторони. Лише за межі України виїжджати не можна.

На фото державний зрадник, мер міста, який заблокував видачу зброї ТРО і закликав не чинити опір окупантам.

Який вчора вийшов на роботу.

Працювати мером міста в Харківський області, у якій продовжується війна і кожного божого дня гинуть українці, чинячи шалений опір окупантам, сидячи дома під обстрілами, чекаючи звільнення на окупованій частині області.

Все, от тепер все. Точніше всі. Всі цензурні слова у мене закінчились. 

Оригінал: Володимир Рисенко/Facebook

Олександр Брюханов. Фото: Південна громада
Олександр Брюханов. Фото: Південна громада

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.