Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 квітня, 2020 - 10:54

Зеленський призначив ще двох голів РДА в Харківській області

Фото: KHARKIV Today / Сергей Козлов
Президент призначив голів Борівської і Вовчанської райдержадміністрацій.

Голову Вовчанської РДА звільнили два дні тому і вже призначили нового. Борівська РДА була без очільника з березня.

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Борівської районної державної адміністрації Андрія Беседіна, а Вовчанської — Анатолія Косолапова. Відповідні розпорядження №248 / 2020 рп і №249 / 2020 рп підписані 9 квітня і опубліковані на сайті президента.

Відзначимо, Андрія Беседіна як голову Борівської РДА погодив 19 лютого 2020 року на той момент чинний Кабінет міністрів України. Голову Вовчанської РДА Віталія Мірошника Зеленський звільнив 8 квітня. Голову Борівської РДА Зеленський звільнив 24 березня 2020 року, інформації про його погодження Кабміном не було.

Незважаючи на те, що голова Вовчанської РДА був звільнений тільки два дні тому, його місце хотів зайняти Анатолій Косолапов ще на початку січня 2020 року, який подав декларацію в якості кандидата на цю посаду.

Згідно декларації Косолапов живе у квартирі в Харкові, яка належить Тамарі Косолаповій.

При цьому родичів в декларації він не вказує. Нерухомості, авто, судячи з документу, у Косолапова немає. Зате він має 15 тисяч доларів готівкою. До квітня 2019 року він працював заступником начальника відділу ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДФС в Харківській області. Потім Косолапов став на облік в Центр зайнятості. Також влітку 2019 року він збирався на посаду прокурора Вовчанської місцевої прокуратури.

Андрій Беседін заявив про бажання стати головою Борівської РДА в лютому цього року. Згідно з декларацією, він — безробітний, перебуває на обліку в Ізюмському районному центрі зайнятості. Його дружина працює у відділі освіти Борівської РДА, входила до складу окружної виборчої комісії 177 округу під час парламентських виборів. У квітні 2019 року Беседін купив Volkswagen 2001 року випуску за 70 000 гривень.

Нагадаємо, 11 липня 2019 року президент звільнив 7 голів РДА в Харківській області, а через п'ять днів ще одинадцять.

Як писав KHARKIV Today, помічник "слуги народу"  Рисцов Анатолій Васильович очолив Богодухівську РДА, Балаклійську — Карабанов Віталій Юрійович, Барвінківську — Рєзніков Володимир Іванович, Близнюківську — Володченко Сергій Сергійович, Великобурлуцьку — Сорокін Василь Олександрович, Дергачівську — Усов Володимир Вікторович, Коломацьку — Кись Зоя Миколаївна, Первомайську — Партала Вадим Костянтинович, Чугуївську — Лободенко Сергій Васильович.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.