Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 січня, 2021 - 11:50

Зеленський оглянув згорілий пансіонат для літніх людей в Харкові

На місці трагедії президент заслухав звіт поліції.

У Харкові оголошено одноденну жалобу.

Близько 11 години ранку борт президента приземлився в Харківському аеропорту, вже в 11:20 він прибув на вулицю Нижню Гіієвську, 150Б. На місці трагедії — оточення. Із Зеленським приїхав заступник Авакова Сергій Яровий, голова Офісу президента Сергій Єрмак, його заступник з регіональної політики Кирило Тимошенко.

Зеленський заслуховує звіт комісії про обставини трагедії. У доповіді беруть участь секретар Харківської міськради Ігор Терехов, голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук, голова облради Артур Товмасян, в.о. голови району Інна Уварова, прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.

1
Володимир Зеленський зайшов на територію пансіонату для літніх людей. Фото: KHARKIV Today.

Об 11:30 Зеленський зайшов на територію нелегального приватного пансіонату "Золотий час". Після цього він відповів на питання журналістів.

"Питання не врегульоване. Таких об'єктів у Харкові вже знайшли шість. Деталі з'ясовують, нам будуть доповідати в обласній адміністрації всі питання. Треба поставити завдання знайти всі такі об'єкти в Україні. І не тоді, коли сталася трагедія. Питань багато до таких об'єктів. Мої співчуття всім. Це дуже великий виклик. Я підпишу указ. Завтра буде день жалоби оголошено", — повідомив Зеленський.

Нагадаємо, 21 січня сталася пожежа в пансіонаті для літніх людей на околиці Харкова. Загинули 15 чоловік, 9  постраждали. Чиновники поспішили повідомити, що цей пансіонат працював нелегально.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.