Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 червня, 2020 - 13:16

Як виглядають нові вагони з Китаю, які з'являться в Харківському метро

За кредитні 45 мільйонів євро Харків отримає 40 вагонів метро і запчастини.

Тендер на постачання 8 нових 5-вагонних потягів в метро Харкова виграла китайська компанія CRRC.

Компанія надасть 40 вагонів метро, запасні частини, інструменти та допоміжні послуги для системи метро. Про це повідомили на сторінці CRRC в Facebook.

Візуалізовані зображення вагонів китайська компанія розмістила під публікацією, де розповіла про виграний тендер на постачання вагонів для Харківського метрополітену.

Фото: CRRC
Фото: CRRC

Нагадаємо, в минулому році КП "Харківський метрополітен" оголосило тендер на закупівлю потягів метро за гроші Європейського інвестиційного банку. Виготовити для Харкова 8 нових 5-вагонних потягів метро хотіла китайська CRRC і Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук), однак ціна вітчизняного виробника менше ніж на 1% перевищувала запропоновану зарубіжною компанією. Український виробник  направив скаргу в тендерний комітет, запропонувавши переглянути рішення, а також скаргу в штаб-квартиру Європейського банку в Люксембурзі.

На Крюківському вагонобудівному заводі підкреслили, що при закупівлі по імпорту Харкову доведеться заплатити ще більше 25% від 45 мільйонів євро — це податки і збори.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.