Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 Серпень, 2020 - 10:46

Як почнеться навчальний рік в школах Харкова: не виключають уроки в різний час і на свіжому повітрі

У школах проводитимуть дезінфекцію і використовуватимуть для проведення уроків великі площі.

Щоб в новому навчальному році школярі могли повернутися за парти, в навчальних закладах повинні дотримуватися рекомендацій Держспоживслужби.

Серед них — масковий режим для батьків, заміри температури, дезінфекція, прибирання, дотримання дистанції, використання великих площ для занять. Про це повідомила директор департаменту освіти міськради Ольга Деменко.

"Якщо кожна школа добре подумає над цим питанням, то може змінити графік перерв. Наприклад, в перших класах в один час перерва, у других — в інший. Можна змінити графіки харчування, щоб діти не перетиналися в їдальні. Проводити більше занять на свіжому повітрі, у великих приміщеннях, наприклад, методичних кабінетах або актових залах. Також в різний час починати уроки — хтось приходить на 8:00, хтось на 8:45. Якщо цим питанням серйозно зайнятися, можна вжити оптимальних заходів, які б забезпечили безпеку дітей", — пояснила вона.

Раніше тимчасові рекомендації  по організації навчання в школах, коледжах і університетах дав головний санлікар Віктор Ляшко. Серед них — вхід до приміщення в масці і розмітка в коридорах для двостороннього пересування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.