Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 жовтня, 2020 - 15:26

Вибух в Дергачівському районі: газ в села зможуть подати завтра

Фото: ГСЧС
Без газу залишаються десять населених пунктів.

Жителі повинні впустити до будинку газовиків, щоб ті змогли перевірити стан газового обладнання перед пуском. Однак багатьох немає вдома, тому пуск відклали на завтра.

Газопостачання в селах Дворічний Кут, Григорівка, Південний, Протопопівка, Ярошівка, Гуковка, Тернова, Польова, селищах Пересічне і Вільшани (Дергачівський район) включать завтра, 30 жовтня. Про це повідомили в прес-службі Харківської обласної державної адміністрації з посиланням на Дергачівську райдержадміністрацію.

"Все полагодили, технічні можливості підключити є, але тепер проводять побудинковий обхід. Перед пуском потрібно перевірити, але не всі люди вдома, тому відклали пуск на завтра. Увечері газовики обійдуть будинки, до яких ще не потрапили", — повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постраждалим в результаті вибуху на підстанції в Дергачівському районі здають кров

Як писав KHARKIV Today, вибух на газорозподільній підстанції в Дергачівському районі стався  28 жовтня близько 11:47. Після вибуху природного газу було сильне задимлення. Двоє людей загинули.

Крім того, після вибуху до Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги поступило  восьмеро чоловік. З них двоє перебували в критичному стані, ще двоє — в дуже важкому.

Вранці 29 жовтня стало відомо про те, що в лікарні помер 61-річний потерпілий. Він отримав до 80% опіків тіла, а також травми, в тому числі переломи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.