Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 червня, 2020 - 15:30

Верховна Рада проголосувала "за" національну інвентаризацію лісів

лес. Фото: Волчанский лесхоз
лес. Фото: Волчанский лесхоз
Державний облік лісів України проводили в 1996-му і 2011 роках. Актуальної інформації на сьогодні - немає.

Державний облік лісів України проводили в 1996-му і 2011 роках. Актуальної інформації на сьогодні - немає.

2 червня Верховна Рада в другому читанні проголосувала "за" законопроект про створення законодавчих умов ведення державного лісового кадастру, обліку, моніторингу та проведення національної інвентаризації лісів в Україні. Про це повідомляє "Экономическая правда".

Відповідний законопроєкт №2379 "Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів" підтримали 322 народних депутати.

"В Україні державний облік лісів було проведено в 1996-му і 2011 рр. Зараз актуальної інформації про ліси України немає. При цьому процедура ведення державного лісового кадастру та обліку лісів на основі узагальнення даних лісовпорядкування не дозволяє отримати статистично достовірні оцінки показників", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Законопроєкт передбачає, що проведення національної інвентаризації лісів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету або за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством. Порядок проведення національної інвентаризації лісів затверджується Кабінетом міністрів.

У документі зазначається, що відомості, отримані за результатами інвентаризації, повинні невідкладно вноситься до Державного земельного кадастру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.