Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 вересня, 2020 - 13:29

В одному із судів Харкова підтвердили коронавірус у співробітника

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Це не перший випадок коронавірусу в Ленінському районному суді.

Харків'янам рекомендують обмежити візити до Ленінського районного суду. 

У співробітника суду виявили коронавірус. Приміщення продезінфікували, коло контактних визначають. Про це повідомили на сайті Ленінського районного суду.

Відвідувачів просять мінімізувати візити до суду без необхідності. До кінця або пом'якшення карантину керівництво суду не проводить особисті прийоми, канцелярія суду і архів видають копії судових рішень щосереди з 09:00 до 12:00.

До суду не пускають людей з ознаками респіраторних захворювань, кашлем. Учасники судового процесу ознайомлюються з матеріалами судового провадження в дистанційному режимі, відскановані копії матеріалів їм направляють на електронну адресу. Заяви про ознайомлення приймають на електронну адресу суду.

Харків'янам рекомендують надавати суду в електронному вигляді або відправляти поштою всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відгуки, пояснення, клопотання тощо). Електронна адреса суду: [email protected], пошта: 61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 20, також на першому поверсі будівлі суду є спеціальний ящик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жоден район Харківської області не віднесено до "червоної" зони

В Ленінський районний суд просять прибувати в спеціальних засобах захисту (медичні маски, рукавички та інше), відвідувати судові засідання тільки учасникам, подати до суду заяву про розгляд виробництв в їх відсутності за наявними у справі матеріалами, не відвідувати суд, особливо при наявності захворювання (слабкість, кашель, задишка, утруднення дихання).

Нагадаємо, вперше коронавірус у співробітника Ленінського районного суду виявили на початку липня, в середині серпня коронавірус підтвердили ще у двох співробітників суду.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.