Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 березня, 2020 - 19:08

В Ізюмі вчителі та вихователі патрулюють вулиці під час карантину

Педагоги стежать, щоб школярі не збиралися компаніями.

В Ізюмі вчителі вийшли в рейди на вулиці міста. Вони стежитимуть за тим, щоб школярі та студенти дотримувалися карантину.

В Ізюмському міськраді вирішили створити своєрідні дружини для патрулювання вулиць з педагогів і вихователів дитсадків. У мерії кажуть, що багато школярів не дотримуються умов карантину і гуляють по вулицях замість того, щоб вчитися дистанційно. У місто також повернулося багато студентів із Харкова, де на карантин закрили вузи, вони теж часто збираються компаніями.

Всю територію міста поділили на сектори і закріпили за певними школами, садками, медколеджем і професійним ліцеєм. Кожен навчальний заклад встановило графік чергувань педагогів. У кожній групі — по три людини. Вчителів старше 50 років від чергувань звільнили, бо вони знаходяться в групі ризику зараження коронавірусом.

"Ми не називаємо це — патрулі, тому що таке слово насторожує ізюмчан. Тому ми говоримо — вчительські рейди. Їх головна робота — роз'яснювальна, спілкуватися із дітьми, пояснювати їм, що карантин — це не канікули. Вчителі можуть також підказати школярам, ​​як їм краще займатися онлайн ", — розповів KHARKIV Today про рейди заступник міського голови Ізюму Володимир Мацокін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків на карантині. Скільки коштують в супермаркетах гречка, часник і лимони

23 березня вчителі вперше вийшли в рейд. За день вони провели 57 бесід з учнями, які гуляли, а також написали їх батькам про те, що діти порушують режим карантину. У разі конфліктних ситуацій педагогам наказано викликати патрульних, але за перший день роботи рейдів конфліктів не було. У мерії переконані, що вчителі добре знають своїх учнів, і тому зуміють переконати їх залишитися вдома до закінчення карантину.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.