Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський доручив установити у школах та лікарнях сонячні панелі

Ілюстративне фото
Також в Україні мають спростити умови встановлення сонячних панелей для населення.

Президент хоче, щоб усі школи та медзаклади працювали на сонячних панелях.

На останній Ставці 20 червня йшла мова, зокрема, про енергетичну безпеку країни. Володимир Зеленський доручив Кабміну розробити умови, які спростять для населення процес встановлення сонячних панелей та акумуляторів. Зокрема, мають бути податкові, митні пільги та спеціальні кредитні програми. Також уряд має розробити стратегію розвитку відновлювальної енергетики та розподіленої генерації. Обласним адміністраціям доручено проконтролювати, аби у кожній школі та лікарні стояли сонячні панелі та інше заощаджувальне обладнання.

"Усі громадські та адміністративні будівлі мають бути обладнані енергоощадними технологіями. Сонячні панелі, смартлічильники та установки зберігання енергії якнайшвидше мають з’явитися в кожній школі, у кожній лікарні. Обласним військовим адміністраціям доручили проконтролювати це на місцевому рівні", — зазначив Зеленський.

Президент розповів, що наразі країна продовжує підготовку до наступного опалювального сезону. Зокрема, енергетики відновлюють "те, що можна відновити", будують захист об'єктів енергетики з інженерних споруд, систем радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони. Також із партнерами працюють щодо постачання додаткових систем Patriot. 

Як писав KHARKIV Today, Чехія пообіцяла надати Харкову три когенераційні установкиНімеччина — чотири. Допомогу місту обговорили під час візиту Ігоря Терехова до Берліну.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.