Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які квіти подарувати на день народження?

Задоволення від дарування презенту може швидко перетворитися на головний біль, коли ви починаєте шукати подарунки на день народження! Не завжди легко знайти оригінальний подарунок або вибрати між різними подарунками для чоловіка чи жінки.

Практичною та вдалою альтернативою можуть стати букети з днем народження. Причому це може бути як класична квіткова композиція так і індивідуальний квітковий ансамбль. Головне правильно підібрати рослини, бо кожна квітка має своє особливе значення. Варто скористатися допомогою професійних флористів УкраФлора, щоб знати, які квіти подарувати на день народження в залежності від того це букет для коханої, колеги, друга, сусідки… Ну а обмежитися ви лише букетом чи ще підберете подарунок – то вже ваша справа. Та гарний букет може справитися з роллю навіть дуже достойного презенту.

Друзі, кохані, знайомі: які квіти підібрати в залежності від рівня близькості?

Щоб букет справив враження, він має бути максимально адаптованим до людини, для якої призначений.

Зрозуміло, ми не будемо дарувати однакові квіти на день народження колезі по роботі і коханій дівчині. Якщо ви плануєте, наприклад, презентувати на день народження букет троянд, вам потрібно буде звернути увагу на його колір. Для друзів чи колег ми віддаємо перевагу жовтим та помаранчевим трояндам, символам дружби, радості та добра. І навпаки, розкішний букет червоних троянд може бути неправильно витлумачений, оскільки вони є символом пристрасного кохання. Такий букет на день народження треба дарувати тільки коханим. А якщо вже дуже хочеться презентувати троянди колезі (на ювілей) то флористи радять вибирати квіти темного бордового кольору. Щодо жовтих квітів коханим – то не дуже вдала ідея. У більшості закоханих (які стають дуже забобонними) рослини жовтого кольору асоціюються з розлукою.

1

Запропоновані квіти також можуть відрізнятися залежно від того, для чоловіка чи жінки. Чоловіки іноді віддадуть перевагу сукулентній рослині або кактусу з великим квітковим бутонам. Подарунок, який є водночас універсальним і абсолютно модним, кактуси, особливо в дуетах або тріо, зараз у моді серед джентльменів. Хоча, чоловікам також дарують букети з гвоздик, хризантем, айстр та навіть гортензій. А от для дівчат та жінок вибір взагалі не обмежений хіба що кольоровою палітрою.

Окрім сортів та виду рослин та їх кольору також варто звернути увагу на пакування. Якщо це букет на день народження чоловікові – пакування краще обирати максимально просте та лаконічне, з мінімальною кількістю стрічок та декору. А от для дівчат/жінок актуальним будуть букети на день народження:

  • У крафтовому папері;
  • У різнокольоровому целофані;
  • У подарункових коробках;
  • У кошиках.

Професійні флористи UkraFlora допоможуть розібратися з усіма секретами квіткового етикету і створять для вас ідеальну композицію яка вразить отримувача своєю елегантністю та вишуканістю.

 

*Матеріал розміщено на комерційній основі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.