Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада звільнила п'ятьох міністрів: як голосували харківські нардепи

Нардепи звільнили Романа Абрамовського, Олександра Любченка, Олексія Резнікова, Олега Уруського та Андрія Тарана.

Більшість харківських нардепів підтримали звільнення всіх п'ятьох міністрів. Подання про призначення чотирьох міністрів уже направили до Верховної Ради.

3 листопада на пленарному засіданні Верховної Ради звільнили п'ятьох міністрів — міністра екології Романа Абрамовського, першого віце-прем'єр-міністра — міністра економіки Олександра Любченка, віце-прем'єр-міністра — міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, віце-прем'єр-міністра — з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського та міністра оборони Андрія Тарана.

Роман Абрамовский
Роман Абрамовський. Фото: Слово і діло

За звільнення міністра екології Романа Абрамовського проголосували 322 народних депутати, проти виступив один, утрималися 17, не голосували — 26. Усі харківські нардепи від партії "Слуга Народу" рішення про звільнення Абрамовського підтримали, у залі був відсутній лише Дмитро Микиша. Також був відсутній сьогодні Олександр Фельдман від "Опозиційної платформи — За життя". За звільнення виступили також Віталій Данілов із "Батьківщини" та позафракційна Юлія Світлична. Ще один позафракційний депутат Дмитро Шенцев був відсутній.

Александр Любченко
Олександр Любченко. Фото: Цензор.нет

Звільнення першого віце-прем'єр-міністра — міністра економіки Олександра Любченка підтримали 320 нардепів. Проти був один, утрималися 20, не голосував — 21. За ухвалення рішення виступили всі харківські "слуги народу", Віталій Данілов з "Батьківщини" та Юлія Світлична (позафракційна). Дмитро Шенцев (позафракційний) та Олександр Фельдман ("ОПЗЖ") були відсутні.

Алексей Резников
Олексій Резніков. Фото: Deutsche Welle

Віце-прем'єр-міністра — міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова звільнили 329 голосами. Проти не виступив жоден нардеп, утрималися 16, не голосували — 24. З харківських нардепів "за" виступили всі "слуги народу", Віталій Данілов ("Батьківщина") та Юлія Світлична (позафракційна). Під час голосування не було Олександра Фельдмана від "ОПЗЖ" та Дмитра Шенцева (позафракційний).

Олег Уруский
Олег Уруський. Фото: УНН

За звільнення віце-прем'єр-міністра — міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського проголосували 342 нардепи, проти не був жоден, утрималися вісім, не голосували — 18. Рішення підтримали харківські нардепи: всі "слуги народу", Віталій Данілов і позафракційна Юлія Світлична. На голосуванні були відсутні Олександр Фельдман ("ОПЗЖ") та Дмитро Шенцев (позафракційний).

Андрей Таран
Андрій Таран. Фото: LIGA.net

Міністра оборони Андрія Тарана звільнили 341 голосом. Проти не був жоден нардеп, утрималися двоє, не голосували — 20. З харківських нардепів "за" виступили всі "слуги народу", Віталій Данілов ("Батьківщина") та Юлія Світлична (позафракційна). Під час цього голосування також були відсутні Олександр Фельдман ("ОПЗЖ") та Дмитро Шенцев (позафракційний).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський нардеп "забув" про кредит у шекелях на 2,3 мільйона гривень

Як повідомив керівник секретаріату депутатської фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді Тарас Мельничук, подання про чотирьох міністрів уже надійшли до Верховної Ради.

Подання про призначення міністра оборони Олексія Резнікова направив президент. Про призначення інших міністрів подання направив прем'єр-міністр. Це Юлія Свириденко (перший віце-прем'єр-міністр України — міністр економіки), Ірина Верещук (віце-прем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України) та Павло Рябікін (міністр з питань стратегічних галузей промисловості України).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.