Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні ще на місяць залишили фіксовані тарифи на електроенергію

Останні два місяці в Україні обговорюється перегляд тарифів на електроенергію.

До кінця травня побутові споживачі будуть сплачувати за електрику 1,44 або 1,68 гривні за кіловат-годину.

У вівторок 25 квітня Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови від 5 червня 2019 року "Про затвердження положення про покладення спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії". За документом, фіксована ціна на електроенергію буде діяти до кінця травня. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

"Продовжено з метою соціального захисту населення від підвищення цін (тарифів) на електричну енергію для побутових споживачів в умовах воєнного стану в Україні дію фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів до 31 травня 2023 року", — розповів Мельничук.

Нагадаємо, раніше Кабмін уносив зміни до цієї постанови, згідно з якими фіксована ціна на електроенергію діє до 30 квітня 2023 року.

На сьогодні ціна для побутових споживачів на електроенергію складає 1,44 гривні за кіловат-годину, якщо йде споживання до 250 кіловат-годин на місяць, і 1,68 гривні за кіловат-годину при більше ніж 250 кіловат-годин. Такою вона залишиться до кінця травня.

Як писав KHARKIV Today, наразі у Харкові діють тарифи на водопостачання та водовідведення, затверджені у 2022 році. У комунальному підприємстві "Харківводоканал" повідомили, що підвищувати тарифи поки не планують.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.