Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Укрпошта" запроваджує обмеження на продаж марки з російським військовим кораблем

Фото: "Укрпошта"
Половину тиражу вже викупили.

"Укрпошта" запроваджує обмеження на продаж марки "Русскій воєнний корабль, іді ...!.".

У зв'язку з дуже великим попитом на тематичну марку, підприємство вирішило продавати не більше п'яти аркушів по шість марок у кожному в одні руки. У інтернет-магазинах можна придбати не більше трьох аркушів у одному замовленні.

"Оскільки окремі клієнти через інтернет-магазин сформували великі замовлення (максимальне замовлення зафіксовано у розмірі 38 тисяч марок в одні руки), попередні замовлення марки через інтернет-магазин будуть скасовані, про що клієнти отримають окреме повідомлення", — розповіли у пресслужбі "Укрпошти".

Великі замовлення для фондів та делегацій розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Купити марки можна в інтернет-магазині пошти та на Головпоштамтах у кожній області, крім Херсонської, Луганської та республіки Крим. Половину тиражу вже продано, додруковувати його поки що не планують. Номінал марки — 23 гривні в Україні та 45 гривень для відправки за кордон — залишається незмінним.

Як писав KHARKIV Today, марку "Русскій воєнний корабль, іді ...!​​​​​​​" презентували 12 квітня. Фразу "Русский военный корабль, иди на х..." сказав Роман Грибов, прикордонник з острова Зміїний у відповідь вимоги капітана російського корабля здатися. Вона стала девізом українського спротиву.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.