Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У МОЗ до кінця року обіцяють вакцинувати проти коронавірусу 40% населення

Фото: KHARKIV Today
У середньому протягом доби щеплення роблять близько 250 тисяч українців.

Повний курс вакцинації пройшли 10 мільйонів українців.

У МОЗ до кінця 2021 року обіцяють наблизитися до цілей Всесвітньої організації охорони здоров'я і вакцинувати 40% дорослого населення України. Про це під час брифінгу 23 листопада повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Сьогодні повний курс вакцинації отримали 10 мільйонів українців. Щодня робиться близько 250 тисяч щеплень. У листопаді зроблено більше вакцинацій, ніж кожного місяця раніше, майже п'ять мільйонів доз ковідної вакцини.

Повідомляється, що Міністерство охорони здоров'я продовжило контракт з Pfizer на постачання вакцини проти COVID-19 на 2022-2023 роки. За словами Віктора Ляшка, у договорах зазначені чіткі терміни поставок вакцин. Щороку Україна отримуватиме 25 мільйонів доз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вовина тисяча. Чи допоможуть виплати вакцинувати більше харків'ян?

Також у МОЗ кажуть, що виявлені випадки та госпіталізація говорять про початок спаду (менше на 20% та 19% за тиждень). Показник кількості летальних випадків говорить про початок спаду (від 3% до 6% за останній тиждень). Почалося розвантаження медичної системи. Резерв вільних ліжок із киснем у медустановах збільшився до 33 500.

Раніше KHARKIV Today писав, що на 22 листопада 2021 року з початку вакцинальної кампанії (лютий 2021 року) у Харківській області щепили проти коронавірусу 1 554 459 жителів (з урахуванням першої та другої доз). У регіоні вакцинують чотирма видами вакцин: Pfizer (США), Sinovac (Китай), AstraZeneca (Індія та Південна Корея) і Moderna (США).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.