Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Дії" можна знайти документи з будівництва

Ілюстративне фото: Мінцифри
Портал "Дія" оновили.

Тепер можна знайти коротку інформацію про документ із будівельної сфери та переглянути статус його розгляду органами будівельного контролю.

На порталі "Дія" оновили розділ "Моє будівництво". Користувачі можуть знайти його у своєму кабінеті. В ньому відображені всі документи будівельної сфери, де користувач є замовником будівництва. Зробити це можуть і фізичні, і юридичні особи. У розділі будуть указані всі документи незалежно від того, як вони були подані — через "Дію" або центра надання адміністративних послуг. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

"Раніше, якщо людина подавала документи в паперовому вигляді й не хотіла окремо реєструватись у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ), було досить складно дізнатися подальшу долю заявки. Потрібно було зв'язуватись зі ЦНАПом чи органом будівельного контролю і просити перевірити статус документа. Тепер це можна зробити самостійно через портал "Дія", скориставшись електронним цифровим підписом", — розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.

Однак у розділі "Моє будівництво" будуть наявні документи, створені після липня 2020 року, оскільки саме тоді запрацювала Єдина державна електронна система у сфері будівництва. З того часу до неї подали понад 172 000 заяв на отримання будівельних послуг.

Як писав KHARKIV Today, на порталі "Дія" тепер можна подати заяву про реєстрацію шлюбу. Процедура займає десять хвилин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.