Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Туреччина вводить нові заборони. Що зміниться для туристів?

Фото: ua.news
У країні посилюють обмеження через зростання захворюваності на коронавірус.

З 7 травня карантинні обмеження в Туреччині посилюються.

Вже з цього тижня всім, хто збирається летіти на відпочинок до Туреччини, потрібно враховувати нові обмеження, пов'язані з карантином. У країні збільшилася кількість хворих на коронавірус, тому уряд вирішив ввести більш суворий карантин. Як повідомляє  Міністерство внутрішніх справ Туреччини, з 7 травня в магазинах заборонений продажу всього, крім продуктів харчування, засобів особистої гігієни, корму для тварин і косметичних засобів, крім парфумерії та декоративної косметики.

Продуктові магазини, супермаркети, ринки, пекарні, м'ясні лавки і магазини сухофруктів зможуть працювати з 10:00 до 17:00. У неділю будуть закриті всі магазини.

Суворий карантин з комендантською годиною в Туреччині ввели з 29 квітня по 17 травня. Туристам дозволили відпочивати в готелях і їздити на екскурсії, проте їм теж потрібно дотримуватися правил карантину. Днями влада закрила готель в Анталії, де відпочивали українці, а також гості з Білорусі та Росії (їм заборонені поїздки до Туреччини, тому вони теж в'їжджають через Білорусь). Український аніматор виклав в соцмережі відео, де гості без масок і без дотримання дистанції святкують Великдень. Як повідомляє "Страна", влада Анталії відреагувала суворо: у готелю "Босфор" відібрали туристичний сертифікат, він більше не може працювати. Туристів розселили по інших готелях. Про санкції щодо учасників вечірки поки не повідомляють.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.