Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школам рекомендують йти на "дистанційку": кого стосується

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
Це пов'язано зі збільшенням хворих на коронавірус.

МОН пропонує піти онлайн на два тижні.

Міністерство освіти і науки рекомендує запровадити для учнів 5-11 класів дистанційне навчання у зв'язку із зростанням захворюваності на COVID-19 у деяких регіонах. Засновникам та керівникам навчальних закладів надіслали рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки.

Через погіршення епідеміологічної ситуації у конкретних регіонах з огляду на консультації з Міністерством охорони здоров'я, Міністерство освіти і науки рекомендує:

  • організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання протягом не менше двох тижнів;
  • в установах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіку освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах професійної вищої, вищої освіти всіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання з 27 січня до 25 лютого 2022 року, врахувавши необхідні зміни до графіку освітнього процесу та розкладу занять.

Незалежно від епідемічної ситуації відвідування навчальних закладів дошкільнятами, учнями спеціальних навчальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти дозволяється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки шкіл у Харківській області пішли на "дистанційку"

У листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз'яснювальну роботу з колективами установ з організації освітнього процесу в умовах карантину, а також організувати інформування працівників та здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання розповсюдженню COVID-19, заборону на перебування у навчальному закладі сторонніх тощо .

Вищі військові навчальні заклади (установи вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти, військові коледжі сержантського складу, професійні коледжі зі специфічними умовами навчання організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

Нагадаємо, ще наприкінці грудня у Харкові реєстрували 150-200 нових хворих щодня, зараз ця цифра вже тиждень перевалила за 1000 підтверджених випадків щодоби. Харків'яни масово скаржаться на те, що у школах нікому навчати дітей: вчителі на лікарняних.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.