Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Прем'єр-міністр закликає запасатися ліхтариками і батарейками

До холодів слід потурбуватися про запаси теплого одягу.

Денис Шмигаль називає евакуацію екстреним кроком. 

Системні оператори деяких країн Європи передавали "Укренерго" обладнання останні вісім місяців, тому в України є резерви, щоб відновлювати зруйновану інфраструктуру. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання уряду 1 листопада.

"З партнерами продовжуємо домовлятися про збільшення поставок обладнання для відновлення інфраструктури, а також про мобільні джерела живлення й обігріву. Вже 12 країн погодилися допомагати, а багато хто допомагав і до цього", — розповів премʼєр-міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехов розповів, що буде в пунктах обігріву для харківʼян

Шмигаль пояснив, що держава готується та запасається додатковим обладнанням і українці так само мають готуватися до складної зими, мати запаси технічної води, ліхтариків, повербанків, теплого одягу, батарейок та інших речей.

Очільник уряду також уточнив, що плани евакуації розроблені для кожного регіону, але зараз держава закликає виїжджати людей лише з тих громад, які розташовані в безпосередній близькості до лінії бойових дій.

"Це екстрений крок, який ми будемо застосовувати в останню чергу. Такий сценарій теж можливий, але ми зробимо все, щоб його не допустити", — поінформував премʼєр-міністр.

Нагадаємо, у громадах Харківської області визначили обсяги дров. Найбільше дров потребують жителі Богодухівського району — понад 52 000 домогосподарств, найменшу потребу заявили в Лозівському районі — 3622 домогосподарства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.