Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Подати заяву на одруження тепер можна без паспорта

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Через "Дію" можна поділитися копією свого паспорта.

В органах Державної реєстрації актів цивільного стану запрацював шеринг електронного паспорта в "Дії".

Тепер для отримання послуг в органах Держреєстрації актів цивільного стану не обов'язково подавати паперовий документ та робити його ксерокопії, можна надати цифровий документ. Зокрема, за паспортом у "Дії" можна подати заяву на одруження — необхідно поділитися електронним документом. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Зазначимо, шеринг — це сервіс, що дозволяє отримати копії цифрових документів клієнтів одразу до інформаційної системи.

Для того, щоб поділитися копією електронного паспорта через смартфон, необхідно оновити додаток "Дія" та відкрити свій цифровий паспорт. Далі слід натиснути на нього й вибрати штрихкод, надати штрихкод працівнику органу Держреєстрації актів цивільного стану для зчитування. Після цього необхідно підтвердити запит на передачу даних у "Дії".

"Цифрова копія паспорта з е-підписом "Дії" передається до сервісу органів державної реєстрації актів цивільного стану. Також шеринг допоможе позбутися помилок при внесенні персональних даних", — зазначили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Як писав KHARKIV Today, у застосунку "Дія" знову доступна послуга сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, яку призупинили у лютому

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.