Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Начальник харківського слідчого управління керуватиме поліцією у Сумах

Нового керівника представили особовому складу.

У слідчому управлінні у Харківській області поки що тимчасовий керівник.

У вівторок, 23 листопада, голова Національної поліції України Ігор Клименко представив особовому складу поліції Сумщини нового керівника. Ним став заступник начальника ГУ Нацполіції Харківської області, начальник слідчого управління Сергій Чиж. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Нового керівника голова Нацполіції охарактеризував як професіонала, досвідченого і відповідального керівника, який пройшов шлях від слідчого до заступника начальника поліції Харківської області.

"Головне завдання поліції — підвищення рівня довіри населення. Громадяни, які живуть у віддалених куточках Сумщини, повинні відчувати і знати, що поліція — це орган, куди вони завжди можуть звернутися і який захистить їх від будь-яких протиправних посягань. Я сподіваюся, що ваша робота і далі буде максимально успішною", — сказав під час виступу Ігор Клименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові запропонували підняти зарплати патрульним

У свою чергу Сергій Чиж пообіцяв робити все, що від нього залежить, щоб зберегти досягнення, які були напрацьовані попереднім керівником, та примножити їх, а також повідомив, що завжди відкритий для спілкування і розраховує на співпрацю з представниками влади, ЗМІ та громадськістю.

Цього ж дня на спільній нараді правоохоронних та інших державних органів Харківської області, яка відбулася у будівлі прокуратури регіону, виступав тимчасовий виконувач обов'язків начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.

Нагадаємо, до призначення у Харків Сергій Чиж очолював слідче управління Полтавської поліції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.