Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міжнародні грошові перекази в Україну стали безкоштовними

Фото: obozrevatel.com
Безкоштовними послуги стали у Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTELEXPRESS та TransferGo.

Окрім цього компанії збирають кошти на допомогу українським дітям та ЗСУ.

Міжнародні системи переказу грошей підтримали Україну та її жителів. Для українців зробили безкоштовними послуги та скасували плату за перекази в Україну такі міжнародні системи переказу коштів: Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTELEXPRESS та TransferGo. Про це повідомляє Національний банк України.

"Україна та її громадяни відчувають потужну підтримку світової фінансової спільноти. Тепер до неї приєдналися міжнародні системи переказу коштів. Ми вдячні кожному за підтримку України та солідарність з українським народом, який самовіддано захищає свою країну", — зазначили у НБУ.

Також повідомляється, що Ria підтримає організацію Save the Children у її зусиллях допомогти мільйонам українських дітей, які постраждали від війни в Україні, та їхнім сім'ям. Для цього Ria активує свою глобальну мережу зі збору пожертв клієнтів для допомоги українським дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НБУ закликають не везти за кордон гривні — їх складно обміняти

За допомогою міжнародної системи переказу коштів INTELEXPRESS можна зробити миттєві та безкоштовні перекази на спеціальні рахунки для збирання коштів на підтримку Української армії та гуманітарну допомогу українцям.

Глобальна платіжна мережа Euronet, що має розгалужену мережу банкоматів у всьому світі, оголосила про відміну плати за свої послуги для громадян України. Тепер власники платіжних карток можуть без комісій зняти готівку в банкоматах мережі Euronet в Україні, Польщі, Угорщині, Словаччині та Румунії.

Польська система миттєвих платежів Blik створила спеціалізовану сторінку для здійснення її користувачами допомоги Збройним силам України (у межах Польщі). Кошти надходитимуть на рахунок НБУ, відкритого у державному банку Bank Gospodarstwa Krajowego у Польщі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.