Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків і Київ — у списку міст для російської ескалації

Фото: УП
Таку заяву зробила Українська розвідка.

Українська розвідка назвала три міста, які перебувають у зоні ризику нападу Росії.

Росія не планує зупинятися на Донбасі, у разі продовження військових дій намагатиметься захопити Харків, Херсон і Київ. Про це пише "Українська правда" із посиланням на засідання голів фракцій Верховної Ради та президента, де виступили представники української розвідки.

"Спочатку доповідали силовики, які говорили про актуальну безпечну ситуацію, а також ділилися можливими прогнозами подій. Українська розвідка має дані, що нібито Росія не планує зупинятися на Донбасі і хоче продовжити військову ескалацію далі. Насамперед у зоні ризику знаходяться Харків, Херсон і Київ, як сказали представники розвідки", — сказано у повідомленні.

Як писав KHARKIV Today, 21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав незалежність самопроголошених "ЛДНР". Після цього Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони України, потім звернувся до українців. У зверненні глава держави сказав, що Україна залишається в межах територій, визнаних міжнародним правом, хто б які рішення не приймав, і рухатиметься мирним дипломатичним шляхом. 22 лютого Путін визнав "ЛДНР" у межах областей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.