Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігоря Клименка призначили виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ

Фото: liga.net
Рішення ухвалив Кабінет міністрів України.

Виконуючого обов'язки міністра внутрішніх справ призначили після загибелі в авіакатастрофі Дениса Монастирського і його першого заступника.

18 січня на засіданні Кабінету міністрів України Ігоря Клименка призначили заступником міністра внутрішніх справ — головою Національної поліції України. Він буде виконувати обов'язки міністра внутрішніх справ. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Після обговорення з парламентом буде подання на призначення нового керівника відомства. Міністерство внутрішніх справ — одна з ключових ланок безпеки нашої країни, а тому задіяні необхідні протоколи, щоб зберегти керованість усіма процесами", — пояснив Денис Шмигаль.

Зазначимо, Ігор Клименко очолює Національну поліцію з 2019 року. Клименко закінчив Харківський військовий університет, заочно отримав кваліфікацію психолога в Одеському державному університеті, став кандидатом психологічних наук. Із 1998 року Ігор Клименко почав працювати у МВС на посаді психолога, а через рік – старшого психолога управління по роботі з особовим складом Управління МВС України в Харківській області. Із грудня 2001 року Клименко став співробітником Спеціального миротворчого центру при МВС України. І у 2002 році відбув на ротацію до спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косові. Із 2004 року Ігор Клименко розпочав працювати головним психологом центру практичної психології Департаменту роботи з персоналом МВС України, а із 2008 року – начальником центру практичної психології Департаменту кадрового забезпечення МВС України. У 2014 році Ігор Клименко брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

Як писав KHARKIV Today, 18 січня у Броварах на Київщині поруч із дитячим садком впав гелікоптер, на борту якого перебувало дев'ятеро людей: шестеро учасників  оперативної групи МВС, у тому числі керівництво — міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його заступник Євген Єнін і держсекретар Юрій Лубкович, а також три члени екіпажу ДСНС. Вони загинули.

Станом на 15:00 відомо про загибель 14 людей — однієї дитини та усіх, хто був на борту гелікоптера. Травмовані 25 людей, у тому числі 11 дітей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.