Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Головою "Укравтодору" стане харків'янин

Евгений Кузькин. Фото: "Укравтодор"
Євген Кузькін працював у облдержадміністрації і очолював податкову у Харківській області.

Євгена Кузькіна обрали переможцем конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг.

26 серпня Кабінет Міністрів визначив переможця конкурсу на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг, ним став Євген Кузькін, з травня 2021 він тимчасово виконує обов'язки голови "Укравтодору". Про це повідомили в "Укравтодорі".

З червня 2020 року Євген Кузькін був першим заступником голови Державного агентства автомобільних доріг України. Переможець конкурсу — доктор економічних наук, у нього є Почесне звання "Заслужений економіст України".

Євген Кузькін закінчив Харківський інженерно-економічний інститут (1981) і Харківський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України (2002). Протягом кар'єри працював на експертних і керівних посадах у фінансовому управлінні Харківської облдержадміністрації, з 2005 до 2007 року очолював Державну податкову адміністрацію у Харківській області. У 2010-2011 роках Євген Кузькін обіймав посаду заступника міністра фінансів, очолював департамент місцевих бюджетів Міністерства фінансів і департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності "Укравтодору".

Нагадаємо, 20 травня попереднього голову "Укравтодору" Олександра Кубракова призначили новим міністром інфраструктури. На цій посаді він змінив Владислава Криклія, 18 травня його відправили у відставку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.