Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 квітня, 2021 - 18:00

Алеї фруктових та декоративних дерев висадять за сприяння групи Агротрейд

Заходи відбудуться у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення Планети".

24 громади у 4 областях, де працюють підприємства Групи, за сприяння Агротрейду виисадять близько 1200 дерев.

Заходи відбудуться у рамках глобального екологічного проєкту "Озеленення Планети"/Greening of the Planet, коли у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев. Місцеві громади та співробітники 17 підприємств Групи Агротрейд висаджуватимуть алеї фруктових та декоративних дерев, алеї каштанів, горіху, катальпи, жасміну та інших.

"Один із наших принципів: "Хто, як не ми?" — каже директорка з операційної та фінансової діяльності Групи Агротрейд Олена Ворона. — Ми завжди підтримуємо соціальні ініціативи громад, в яких працюють підприємства Групи, беремо участь у толоках, суботниках, а цього разу вирішили самі ініціювати висадку дерев у рамках проєкту Greening of the Planet".

Директорка зауважує, що місцеві громади радо доєдналися до ініційованої Агротрейдом акції з висадження дерев: "Екологія та охорона навколишнього середовища — це один із пріоритетних напрямків діяльності Агротрейду".

Заступниця директора з соціальних питань Наталя Яцун, зазначила, що для місцевих мешканців толоки — це звичайна справа, а от ініційована Агротрейдом участь у глобальному проєкті дає людям відчуття причетності до чогось великого: "Те, що ми у своїх населених пунктах разом з десятками країн доєднуємось до такої екологічної ініціативи, дуже надихнуло місцевих мешканців".

Наталя Яцун зазначила, що у багатьох селах протягом останніх років фруктові насадження майже не оновлювалися. Старі дерева спилювали, а на заміну так нічого і не з’явилося.

"Тому разом з місцевими громадами ми вирішили висадити саме фруктові дерева", — говорить заступниця директора.

У Агротрейд зауважують, що заходи пройдуть з дотриманням усіх вимог карантинних обмежень у кожній з областей.

Проєкт Greening of the Planet реалізується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Міністерства закордонних справ України. Мета проєкту — висадити 100 000 000 дерев по всій планеті. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.