Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 березня, 2020 - 16:05

Українцям пообіцяли підвищити пенсії

Фото: соцсети
Виплати повинні збільшити на 11%

У 2020 році українським пенсіонерам підвищать пенсії.

Про це заявила міністр соцполітики Марина Лазебна в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера". За її словами, зараз в Мінсоцполітики ведуть пошуки формули, яка дозволила б зробити підвищення справедливим для всіх категорій пенсіонерів.

"Ми вже маємо розрахунки. Хочемо відновити справедливість. Є нюанси, не всі пенсіонери можуть отримати таке підвищення. Тому що були малі заробітні плати, особливо в бюджетній сфері. Нам треба зменшити диференціацію, коли один пенсіонер може отримати 2000 підвищення, а інший — до 100 гривень. Обіцяю вам якісну формулу ", — сказала Лазебна.

За її інформацією, нові пенсії повинні отримати 11 мільйонів пенсіонерів. Підвищення буде проходити не одразу, а поступово протягом року.

Нагадаємо, наприкінці 2019 го Володимир Зеленський пообіцяв підняти пенсії на 400-1000 гривень для українців старше 80 років, проте обіцянки не дотримав.

З 1 січня 2020 року мінімальна пенсія становить 1638 гривень, до кінця року вона повинна вирости, за розрахунками попереднього уряду, до 1769 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.