Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У занедбаному стані елеватор набагато красивіше, ніж будь-яка "свічка" від "Житлобуду" — БЛОГ

Редактор онлайн-журнала "Люк"

Такому ефектному об'єкту промислової архітектури можна було б дати нове життя.

Хочеться порадити відповідальним людям, які прийняли рішення демонтувати частину елеватора біля Південного вокзалу, демонтувати собі частину голови. А якщо захочуть демонтувати весь — то і решту теж.

І справа навіть не в тому, скільки разів я спостерігав елеватор при заході сонця зі свого вікна і що він дорогий, як пам'ять. І навіть не в тому, що і в занедбаному стані він набагато красивіший, ніж будь-яка "свічка" від "Житлобуду". А в тому, що ці самі люди ніколи не чули слова "ревіталізація". Хоча очевидно, що такому ефектному об'єкту промислової архітектури можна було б дати нове життя.

Але ті самі відповідальні люди плювати хотіли на міський простір, архітекторів і урбаністів "не з пулу". Зате при відсутності смаку у них є влада. Тому вони можуть дати добро на будівництво на місці "Даху світу" — унікальної будівлі в стилі модерн — житлового будинку з підземним паркінгом. Або віддати театр Муссурі, де співав Шаляпін і виступав Маяковський, під будівництво багатофункціонального комплексу.

А ще залити бетоном "Каскад", вліпити поруч "свічку", яка закриє всю панораму на місто. Поставити потворний фонтан з потворними мавпочками. Перетворити одну з найбільших площ Європи в парковку. Встановити по місту втридорога пластикові інсталяції, схожі на те, що вони бачили в готелі в Шарм-Ель-Шейху. Дешевий кітч, але зате виглядає "по-багатому". Піпл все одно схаває. На газони тільки не сідайте, а то вб'є.

Оригінал: Facebook / Дмитрий Кузубов

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
18 жовтня в районі Південної залізниці демонтували частину покинутого елеватора. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.