Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 жовтня, 2020 - 10:45

У міськраді кажуть, що вже обрадували Кернеса третім терміном і розповіли, чому немає фото з "Шаріте"

Незважаючи на заборону фото- і відеофіксації в "Шаріте", в міськраді обіцяють звернення мера.

У Харківській міськраді кажуть, що клініка "Шаріте" зробила виняток один раз — для Олексія Навального. Геннадію Кернесу фотографуватися не можна.

Віце-мер Ігор Терехов заявив, що команда "Блок Кернеса — Успішний Харків" просила у представників клініки "Шаріте" зробити фото мера Геннадія Кернеса, однак отримала відмову. Про це повідомили в Харківській міськраді з посиланням на Терехова.

"Команда дуже просила зробити фото міського голови, але в клініці дотримуються своїх заходів безпеки. Порушити їх зважаючи на світовий резонанс дозволили тільки одній людині — Олексію Навальному, який виклав фото з "Шаріте", — сказано в повідомленні.

Терехов, посилаючись на Павла Фукса, відзначив поліпшення стану здоров'я Кернеса, і анонсував відеозвернення і повернення мера.

"Я розмовляв з Павлом Фуксом, який спілкувався з Геннадієм Адольфовичем. Стан — стабільний, сумнівів у лікарів не викликає. Буде його звернення до харків'ян, фото і ролик, і головне — приїзд Геннадія Кернеса до Харкова", — заявив Терехов.

Як писав KHARKIV Today, за даними екзит-пола, в першому турі місцевих виборів Геннадій Кернес набрав найбільшу кількість голосів - 57,9% виборців його підтримали.На другому і третьому місці опинилися нардеп від "ОПЗЖ" Олександр Фельдман і голова Харківської ОДА Олексій Кучер відповідно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.