Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 13:07

У Харкові встановлять вуличні ліхтарі за 2,6 мільйона гривень

Полиция расследует уголовное дело по хищению денег на реконтструкции наружного освещения в Харькове. Фото: city.kharkov.ua
Полиция расследует уголовное дело по хищению денег на реконтструкции наружного освещения в Харькове. Фото: city.kharkov.ua
Департамент житлового господарства оголосив тендер.

66 нових вуличних ліхтарів встановлять до кінця 2021 року.

Департамент житлового господарства Харківської міської ради хоче реконструювати мережі зовнішнього освітлення по бульвару Юр'єва за 2 618 041 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, всього встановлять 66 світильників з люмінесцентними або ртутними лампами. У переліку — 20 найменувань демонтажних, будівельних і монтажних робіт. Демонтувати повинні 29 світильників, майже тисячу метрів кабелю, 29 штук залізобетонних опор, вирубати — сухі або аварійні дерева м'яких листяних порід. Після цього — вивезти сміття.

Будівельні роботи припускають установку заставних деталей, опор з металевих труб, заземлювального пристрою (забезпечує електробезпеку) і обгортання опор сіткою.

Після цього будівельники перейдуть до монтажних робіт — встановлять монтажні гаки, ізольовані проводи, анкерні затискачі, прокладуть кабель в трубах, блоках і коробах, світильники потужністю 40 і 100 Ватт.

Аукціон запланований на 9 жовтня. Завершити всі роботи фірма, яка виграє тендер, повинна буде до кінця 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, слідчі підозрюють департамент житлового господарства Харківської міськради в привласненні коштів на закупівлю освітлювального обладнання для будинків на проспекті Гагаріна. У травні підозру вручили заступнику директора департаменту, потім — директору фірми і організатору групи. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.