Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2020 - 15:59

У Харкові двох великих наркодилерів засудили на 10 років

В кінці лютого чоловіки придбали велику партію МДМА.

Обвинувачені свою вину не визнали.

Суд засудив двох чоловіків, які придбали велику партію МДМА (метілендіоксиметамфетамін, або екстазі), до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомили в прокуратурі Харківської області.

Покупку чоловіки здійснили наприкінці лютого 2019 року і були затримані. Вдома у одного з них правоохоронці знайшли також кокаїн, канабіс, метадон, психотропні речовини — амфетамін і метамфетамін. Увесь дурман дилери планували продати.

"Вироком суду двоє чоловіків визнані винними та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 КК України (завершений замах на злочин, незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин з метою збуту ", — йдеться в повідомленні.

Обвинувачені свою вину не визнали. Прокурор наполягав на призначенні максимального покарання за сукупністю злочинів. Сторона звинувачення вважає вирок суду у вигляді 10-річного відбування покарання недостатньо суворим. Прокуратура планує оскаржити вердикт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.