Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 Серпень, 2020 - 11:02

У харківському метро пасажирам без масок виписали майже 50 штрафів

Фото: KHARKIV Today
Пасажирів, які порушують карантин, ловили на станціях метро "Університет", "Держпром", "Історичний музей" і "Майдан Конституції".

У серпні в харківській підземці на пасажирів без масок виписали 46 протоколів. 

Контроль за дотриманням правил карантину провели на 20 підприємствах, які займаються перевезенням пасажирів, а також чотирьох станціях метро: "Університет", "Держпром", "Історичний музей" і "Площа Конституції". Про це повідомили в Держпотребслужбі в Харківській області.

"Під час перевірки станцій метро КП" Харківський метрополітен ", особлива увага приділялася пасажирам щодо дотримання ними протиепідемічних заходів: знаходженню в метрополітені в засобах індивідуального захисту та дотриманню соціальної дистанції. У ході перевірки було оформлено 46 протоколів про порушення санітарних норм на людей, які на станціях метро перебували без масок або респіраторів, що прикривають рот і ніс. Серед пасажирів проводилася роз'яснювальна робота ", — пояснили перевіряючі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "А чого я повинен носити маску?" — харків'яни відмовляються дотримуватися карантину в метро і захищають порушників

Під час перевірок увагу звертали на: наявність засобів індивідуального захисту у персоналу, попередження можливих скупчень пасажирів, знаходження пасажирів в масках, мінімізацію перехресних контактів між пасажирами і співробітниками, проведення температурного скринінгу персоналу, дезінфекцію транспорту.

Фахівці Держпотребслужби проводили роз'яснювальну роботу з пасажирами і перевізниками, а також давали рекомендації по профілактичним заходам.

Нагадаємо, в середині серпня в метро почали виписувати адмінпротоколи за відсутність масок.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.