Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 червня, 2020 - 17:21

У Харківській області виробляли контрафактну сільськогосподарську хімію

Разом з обладнанням зловмисників співробітники СБУ вилучили понад 50 тонн готової контрафактної продукції і майже п'ять тонн сировини з Китаю.

Використання контрафактної продукції аграріями могло завдати серйозної шкоди сільському господарству.

Співробітники СБУ в Харківській області викрили виробництво підроблених засобів захисту рослин та інших видів сільськогосподарської хімії під виглядом торгових марок відомих брендів. Як повідомив начальник прес-центру СБУ Харківської області Владислав Абдула, зловмисники використовували сировину китайського виробництво і планували продавати контрафакт фермерам по всій території України.

Фальсифікат виготовляли і складували в приватних будинках на території області, а також у виробничих приміщеннях харківських промзон — там було обладнання для фасування і пакування небезпечних речовин.

В цілому було припинено діяльність трьох підпільних цехів з виготовлення контрафакту і виробничої лінії для пакувальної тари. Також правоохоронці знайшли п'ять складів, де зловмисники зберігали готову продукцію, а також прес-форми з логотипами іноземних фірм, тару, етикетки з назвами препаратів та голографічним зображенням.

Було відкрито кримінальну справу за статтею про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин (ст. 321) Кримінального кодексу України.

Разом з обладнанням зловмисників співробітники СБУ вилучили понад 50 тонн готової контрафактної продукції і майже п'ять тонн сировини.

Абдула зазначив, що за висновком профільних експертів, використання контрафактних продуктів аграріям могло б завдати серйозної шкоди сільському господарству.

KHARKIV Today раніше писав про те, що співробітники СБУ викрили підпільний цех з виробництва алкоголю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.