Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 січня, 2021 - 17:55

У Харківській області відремонтують міст через водосховище

Фото: Стройобзор
Реконструкцію робитимуть в Старому Салтові.

На мосту посилять опори і замінять прогінні будови. Під час реконструкції машини будуть пускати через міст в Рубіжному, Вовчанський район).

У Харківській області міст через Печенізьке водосховище в селищі Старий Салтів (Вовчанський район) почнуть ремонтувати вже цієї весни. Договір про будівництво уклали в минулому році. На ремонт дамбу закриють імовірно у квітні-травні. Про це повідомив KHARKIV Today начальник відділу з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Ковака.

"В минулому році було проведено тендер, на підставі його підписаний договір. Поки закуплені тільки матеріали. Це буде залежати від проєктної документації. Були внесені певні коригування, які стосуються матеріалів, деталей, і після цього будемо починати. Можливо, квітень-травень", — сказав Ковака.

За його словами, після реконструкції міст розширять, він буде витримувати великі навантаження. У той час, поки його будуть ремонтувати, автомобілістам потрібно об'їжджати закриту ділянку.

"Це буде реконструкція всього моста. Буде заміна підводного посилення опор і заміна прогінних будов. Він буде ширше і під сучасні навантаження. Імовірно, через Рубіжне. Там є міст, буде рух", — пояснив Ковака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балашовський міст відкрили для транспорту

Відзначимо, в системі державних закупівель ProZorro розміщені кілька тендерів про реконструкцію моста на 46 кілометрів дороги Т-21-04 Харків — Вовчанськ — контрольно-пропускний пункт "Чугунівка" (послуги з інженерного проєктування).

Перший договір укладений 11 вересня 2019 року між Службою автомобільних доріг в Харківській області та Інститутом проєктування інфраструктури транспорту (Харків) на суму 1 494 539,65 гривні. Другий — 24 вересня 2019 року, сума склала 569 504,78 гривні.

Інженерне проєктування за першим договором повинні були завершити до кінця 2019 року, за другим — до кінця 2020 року. Саме там і йдеться про додаткові обсяги товарів.

Також є тендер з авторського нагляду за реконструкцією моста — 224 808 гривень, договір уклали також з Інститутом проєктування інфраструктури транспорту.

Тендер на інженерні та будівельні роботи з будівництва моста в Старому Салтові провели 3 липня 2020 року, договір уклали з харківською фірмою "Міст-1" на 66 344 480 гривень.

П'ятий тендер —- експертні послуги з будівництва моста. Сума — 98 468,40 гривні. Договір укладено з київською фірмою "Проекспо".

Тож, вартість п'яти тендерів становить 68,7 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.