Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 червня, 2020 - 16:45

У Харківській області призначили додаткові електрички (розклад)

З 24 червня курсуватимуть ще 23 приміських потяги.

Потяги додали по найбільш затребуваних напрямках.

З 24 червня в Харківській області будуть курсувати ще 23 приміських потяги в Мереф'янському, Золочівському та інших напрямках. Про це KHARKIV Today повідомила прес-секретар регіональної філії "Південна залізниця" "Укрзалізниці" Ірина Гаманенко.

"Додалися ті напрямки, за якими був попит — Мереф'янский, Золочівський, там цілий перелік. Тому що це більше йде до свят, люди їдуть на дачі. Це — не другий етап виходу з карантину для залізниці. Це саме потяги, які були для першого етапу", — пояснила Ірина Гаманенко.

Пасажирів просять дотримуватися маскового режиму у вагонах. Однак на Південній залізниці кажуть, що багато карантинних вимог порушують.

"Ми рекомендуємо, у нас є інформаційне табло, робляться оголошення, зауваження. І в разі, якщо виникають будь-які питання, викликаємо поліцію. Люди не реагують, не хочуть надягати маски. Поки бачать контролера або квиткового касира — в масці, а потім просто знімають. Тому це все залежить від пасажира", — зазначила прес-секретар регіональної філії "Південна залізниця" "Укрзалізниці".

поезда
поезда
Розклад: Ірина Гаманенко

Нагадаємо, 1 червня з ослабленням карантину в Україні знову запустили електрички. У цей день приміські потяги були наполовину заповнені пасажирами. Багато пасажирів не дотримувалися маскового режиму, незважаючи на рекомендації співробітників "Південної залізниці".

Як писав KHARKIV Today, Харківська область стала однією з областей, де комісія прийняла рішення про запуск приміських потягів. Всього запустили 156 електричок. Розклад можна подивитися тут. Він збігається з робочим графіком, тобто потяги відправляють вранці і ввечері, вдень їх немає. Проїзд в електричках після карантину подорожчав в два рази

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.