Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 вересня, 2020 - 13:00

У Харківській області перевищені два критерії для послаблення карантину

Один з показників не відповідає нормі чотири дні поспіль.

Не відповідає нормі показник захворюваності та завантаженості ліжок.

Станом на 18 вересня в Харківській області перевищені два критерії, необхідні для послаблення карантину. Відповідна таблиця опублікована на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно таблиці, за останні 14 днів показник захворюваності в регіоні становить 149,2 на 100 тисяч населення, тоді як норма повинна бути менше 40. Тобто перевищення — в 3,73 раза.

Перевищено ще один критерій — завантаженість ліжок за останні п'ять днів. Протягом чотирьох днів (з 14 по 17 вересня) ліжка були завантажені понад 50% (норма — менше 50%).

Крім Харківської області, карантин послаблювати не можна в Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській, а також місті Київ.

Як писав KHARKIV Today, в Україні будуть по-новому приймати рішення про зонування регіонів з коронавірусом.

16 вересня на засіданні Кабінету міністрів України прийняли рішення про оновлення критеріїв зонування регіонів за рівнем епідеміологічної небезпеки. До "червоної" зони будуть відносити регіон, де рівень захворюваності більш ніж в п'ять разів вищий середнього показника по країні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.