Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 жовтня, 2020 - 13:39

У "Харківгазі" розповіли про стан постраждалих від вибуху співробітників

Фото: Facebook / "Харьковгаз"
Всі четверо пацієнтів, які перебували в опіковому відділенні "швидкої", в стабільному стані.

Найважчі ушкодження — у 31-річного юнака. У нього 30% опіків тіла і черепно-мозкова травма.

Станом на ранок п'ятниці, 30 жовтня, стан співробітників ПрАТ "Харківгаз", які знаходяться в опіковому відділенні Харківської міської лікарні швидкої та медичної допомоги, стабільний. Про це KHARKIV Today повідомила прес-секретар "Харківгазу" Ольга Клименко.

"У реанімації станом на ранок перебував один співробітник, але стан його стабільний. Наші співробітники постійно там, спілкуються з лікарями", — зазначила вона.

В опіковому відділенні "швидкої" знаходяться чотири співробітники "Харківгазу", чоловікам по 59, 44, 41 і 31 рік. Найважчий пацієнт — 31-річний юнак — з опіками 30% тіла та черепно-мозковою травмою. За його життя лікарі турбувалися найбільше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постраждалим в результаті вибуху на підстанції в Дергачівському районі здають кров

У пацієнтів 41 і 44 років — опіки від 20 до 50% тіла. Найлегші пошкодження у 59-річного чоловіка — у нього незначні опіки обличчя.

Всі інші потерпілі, які не перебувають в опіковому відділенні, почуваються нормально.

"Підприємство "Харківгаз" повністю оплачує лікування, придбання ліків і всього необхідного, щоб вони одужали, пройшли лікування. Співробітники компанії здають кров, також кров для лікування здавали наші колеги з "Харківміськгазу" і співробітники самостійно, за власною ініціативою, організували збір коштів на підприємствах, щоб кожен бажаючий колега зміг надати допомогу для сімей постраждалих", — зазначила Ольга Клименко.

а

У той же час "Харківгаз" вже почав відновлювати газопостачання в Дергачівському районі, в селах Протопопівка, Безруки, Ярошівка.

KHARKIV Today раніше писав про те, що чотирьох постраждалих від вибуху газу в Дергачівському районі прооперували.

Вибух на газорозподільній станції в Дергачівському районі стався 28 жовтня. Після вибуху природного газу відбулося сильне задимлення. Двоє людей загинули на місці і один чоловік помер в лікарні.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.