Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 вересня, 2020 - 13:43

У Кернеса з'явився новий суперник на виборах

Тарас Ситенко идет самовыдвиженцем. Фото: KHARKIV Today.
Тарас Ситенко підтвердив свою участь у мерських перегонах.

Тарас Сітенко готує документи і формує команду.

Бізнесмен, депутат Харківської міськради Тарас Сітенко збирається брати участь в мерській кампанії-2020. Він буде подавати документи як самовисуванець.

"Насправді готуюся. Зараз йде перевірка готовності команди до виборів, тому що ми, в принципі, збираємося не просто нагадати про себе чи "зігрітися". Ми збираємося вигравати. Тому це велика відповідальність. Ми серйозно готуємося. Коли будемо готові, будемо заявлятися", — сказав Сітенко KHARKIV Today.
Бізнесмен пояснив, чому вирішив йти зараз самостійно, а не примкнути до якоїсь політичної сили.

"Я виходжу з того, що жодна сила не набере більшість зараз в міськраді, а працювати потрібно відразу після виборів. Потрібно готуватися до опалювального сезону, потрібно відразу багато питань по бюджету вирішувати на наступний рік. Я готовий до співпраці з усіма здоровими політсилами, які пройдуть до міськради. Це не політична гра", — повідомив Сітенко.
Рішення про участь у виборах було прийняте на цьому тижні. Тригером, каже бізнесмен, було розуміння того, що буде цікава боротьба за мерське крісло.

"Є інтрига на сьогоднішній день. Мій виборець — це людина зі здоровим глуздом, людина, яка хоче жити і завтра, і післязавтра в Харкові, яка піклується про своїх дітей і онуків", — сказав Сітенко.

Програму він обіцяє представити найближчим часом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.